Medzinárodná konferencia

 

 

Pri príležitosti Medzinárodného dňa rodiny Slovenská spoločnosť pre rodinu, CitizenGO, Fórum kresťanských inštitúcií, Fórum života a Nadácia Antona Tunegu pozývajú na medzinárodnú konferenciu
  ­

Pro-rodinná a proti-rodinná politika v strednej Európe.

 
Krajiny strednej Európy majú spoločné kultúrne a intelektuálne korene, ktoré chcú zachovávať a naďalej posilňovať. Tieto krajiny sa tiež boria s podobnými problémami, ako je napríklad demografický pokles a starnutie obyvateľstva s ničivými politickými a ekonomickými dôsledkami a chudobou rodín, ktoré majú tri a viac detí. Cieľom konferencie je spoločne s partnermi zo susedných krajín a účastníkmi konferencie hovoriť o osvedčených opatreniach rodinnej politiky a byť impulzom k ich presadzovaniu na Slovensku.
 
Konferencia sa uskutoční v piatok 11. mája 2018 v Pálffyho paláci na Zámockej ulici v Bratislave. Program nájdete na stránke denrodiny.sk

­­­

 

Prihlasovanie na konferenciu je možné prostredníctvom online formulára. Konferenčný poplatok je 7 Eur pri platbe vopred a 10 Eur na mieste (50% zľava, ak ste študent, senior, alebo na materskej/rodičovskej dovolenke). O ďalších podrobnostiach Vás ešte budeme informovať.
 
  ­

PODUJATIE NA FACEBOOKU

 

 


 

Stručné predstavenie


V septembri 1997 bolo založené občianske združenie Slovenská spoločnosť pre rodinu a zodpovedné rodičovstvo, registráciou na MV SR podľa zákona č. 83/1990 Zb. o združovaní občanov. Je iniciatívnou skupinou odborníkov rôznych vedných disciplín: pedagógov, psychológov, právnikov, demografov, sociológov, teológov, ekonómov a lekárov, ktoré súvisia s životom rodiny, a viac ako 20 asociovaných organizácií, ktoré pracujú pre rodiny. Všetkým nám záleží na spokojnom a pre deti podnetnom rodinnom prostredí na Slovensku.